IMG-LOGO

هدایای تبلیغاتی

دریافت یک هدیه تبلیغاتی همیشه باعث ایجاد حس خوب و شادی در فرد می شود. این حس در کنار استفاده مداوم و هر روز از آن هدیه باعث نهادینه شدن نام و نشان تجاری شما در ذهن مخاطب می شود. همین امر سبب می شود که علاوه که کسب و کار شما را همیشه به خاطر داشته باشد. یک ایده جذاب در هدیه تبلیغاتی می تواند به یک کمپین تبلیغاتی هدف مند و ثمر بخش تبدیل شود، در انتخاب خود دقت کنید. با ارائه هدیه تبلیغاتی یک احساس تعامل و دوستی نزدیک بین شما و مخاطبانتان ایجاد کنید. این بهترین نوع روابط عمومی است.با ارائه هدایای تبلیغاتی در دراز مدت به افزایش فروش و افزایش نرخ تبدیل مخاطبان خود کمک بزرگی کرده اید.

 

انواع هدایای تبلیغاتی :

 دلایل متفاوتی برای استفاده از هدایای تبلیغاتی وجود دارد که از جمله انها میتوان به شناساندن برند خود بصورت گسترده و با هزینه مقرون بصرفه و مناسب و ایجاد نگرش مثبت و وفاداری در مشتری اشاره کرد که در ادامه به برخی ازانواع آنها اشاره خواهیم کرد. برای مثال خودکار و خونویس و روانویس تبلیغاتی یکی از ابزارهایی هست که برای عموم افراد مورد استفاده است که با چاپ یا حک برند خود برروی آن نام تجاری خودتان را میتوانید در ذهن مشتری ماندگار کنید این نوع محصول در جلسات و امور روزمره مورد استفاده قرار خواهد گرفت به همین جهت هدیه تبلیغاتی پرکاربردی میتواند باشد .چاپ لوگو یا برند برروی لیوان و ماگ میتواند به خوبی دیده شود و افراد با نگهداری از آن و استفاده آنها در طول روز باعث دیده شدن چندین باره برند شما در روز خواهد شد.یکی از وسایلی که افراد همه جا با خودشان حمل میکنند کلیدها هستند که با توجه به اشکال متفاوت آنها و مقرون بصرفه بودن این محصول میتواند گزینه خوبی برای تبلیغات باشد.

ساعت های تبلیغاتی هدایایی هستند که به صورت رومیزی و دیواری تهیه میشوند که هر دو مدل میتواند جلوی چشم بوده و دیده شوند چه برروی دیوار نصب باشند چه برروی میز به همین جهت گزینه مناسبی میتواند باشد که کاربرد هم دارند .هدایای پارچه ای مثل تیشرت و کلاه و حوله یا ساک های پارچه ای که احتمال زیاد اغلب آنها را در بین عموم دیده اید که تنوع زیادی هم دارند میتوان در اختیار مشتریان قرار داد .

هدایای الکترونیک هم که شامل پاوربانک فلش هدفون اسپیکر میشوند که میتواند جذابیت خاصی را به همراه داشته باشد هدایای دیگری نیز هستند که میتوان به عنوان هدیه تبلیغاتی ازآنها نام برد که از جمله آنها کیف و جاکارتی-صنایع دستی-ست مدیریتی-هدایای مخصوص بانوان مثل آینه ست پدیکور محصولات چوبی وخیلی موارد دیگر که امروزه روز میتواند گزینه مناسبی برای هدیه دادن باشد و کاربردی نیز هست.بطور کلی تنوع زیادی برای هدایای تبلیغاتی وجود دارد که انتخاب آن نیاز به تحقیق بررسی دارد زیرا چون علاوه بر کارآمد بودن مسائلی چون کیفیت محصول مقرون بصرفه بودن آن و خیلی مسائل دیگر نیز مورد توجه باید قرار گیرد.

 

هدایای تبلیغاتی مناسبتی

بعضی از موسسات و سازمان ها باتوجه به مناسبت ها برای کارمندان و مشتریان خود هدایایی را در نظر میگیرند زیرا چون افراد با دریافت هدیه در مناسبت ها بسیار خرسند میشوند و در ذهن آنها باقی خواهد ماند این هدایا نشان میدهند که شما برای افراد ارزش قائل هستید و این موضوع میتواند ارتباط خوبی را بین شما و مشتریان برقرار نماید هدایای تبلیغاتی مناسبتی به طور کل به چند دسته تقسیم میشوند :

هدایای مناسبتی برای روز پدر روز مادر روز دانشجو

هدایای مناسبتی ملی مثل عید نوروزو شب یلدا

هدایای مذهبی مثل عید غدیر عید مبعث

هدایای مناسبتی مشاغل مثل روز معلم روز پزشک هفته نیرو انتظامی

 

هدایای سازمانی تبلیغاتی

هدایای سازمانی برای برقراری روابط مستحکم بین سازمان ها و ایجاد ترفند مناسب برای بازاریابی روش موثری میتواند باشد این موضوع که شما بازاریابی خلاقانه ای را داشته باشید باعث میشود که نام تجاری شما به رسمیت شناخته شود و دیده شود بدین منظور دادن هدیه تبلیغاتی سازمانی اگر که کاربردی باشد و خوب انتخاب شود میتواند در برندیگ کردن محصول شما حائز اهمییت باشد هدیه سازمانی در واقع هدیه ای است که از سوی مدیران موسسات و سازمان ها به کادر خود و کارمندان جهت تقدیر و تشکر و قدردانی یا در مناسبت ها و رویدادهای خاص اهدا خواهد شد این هدایا میتواند شامل ست خودکار روانویس  ماگ تبلیغاتی سررسید تبلیغاتی ست  هدایای الکترونیک و … نیز باشد.

برای خرید هدایای تبلیغاتی باید به نکات مهمی توجه نمود که نیازمند اطلاعات درستی نیز میباشد برای مثال هدایایی را تهیه کنید که مدرن باشند و برای مشتریانتان جذابیت داشته باشند یا اینکه هدیه ای را درنظر بگیرید که مناسب هر دو جنسیت چه برای بانوان چه برای آقاین مناسب باشد سعی کنید سلیقه و نیاز مخاطب خودتان را بشناسید و با توجه به آن هدیه را تهیه نمایید اطلاعات درج شده روی هدیه را سعی کنید کوتاه و مختصر درج نمایید که مشتری از ان استفاده نماید هدایای تبلیغاتی را میتوان به دسته های متفاوتی تقسیم کرد که به این منظور بتوان هدیه ای سازگار تر با توجه به مقصود خود راانتخاب نمود که این طبقه بندی شامل :

مشخص نمودن میزان اثر بخشی هدیه بودجه بندی تعیین هدف نوع هدیه تصویر ذهنی ماندگار مستحکم کردن ارتباط تجاری شما این ها جز موارد و اقداماتی هستند که برای تهیه هدایای تبلیغاتی باید در نظر گرفته شوند .

هدیه تبلیغاتی به نوعی نماینده شما در دستان مردم می باشد پس در انتخاب و نوع آن دقت نمایید ک هدیه ای در خور و شایسته ای را برای مشتریان خود درنظر بگیرید.

 

تاثیر هدایای تبلیغاتی در کسب و کار

با توجه به اینکه در هر کسب و کاری اصلی ترین قسمت بازاریابی تبدیل شدن به یک برند می باشد و عمده تلاش ها در راستای برندینگ انجام می شود؛ باید به این نکته توجه کرد که اصلی ترین قسمت در برندینگ هم ماندگاری در ذهن مخاطب است. از این رو شرکت های مختلف اقدامات زیادی انجام میدهند تا خود را در ذهن مخاطب خود جاودانه کنند، از این اقدامات می توان به تبلیغات های مکرر در رسانه های پربازدید، ارائه تخفیفات، همایش ها، مسابقات، قرعه کشی ها و … می باشد. در این بین یکی از مثمر ثمر ترین اقدامات که هرگز نباید فراموش شود، ارائه هدایای تبلیغاتی خاص و ارزشمند است.
از آنجا که یک هدیه تبلیغاتی میتواند مدت ها در خدمت مصرف کننده باشد و رفع یکی از نیاز های روزمره او را بر عهده بگیرد، نام و نشان تجاری شما که به صورت اختصاصی بر روی این هدایای تبلیغاتی چاپ شده اند می تواند همواره در مقابل دید مصرف کننده باشد و به این ترتیب از شما برندی ماندگار در ذهن مخاطبتان به وجود می آورد.

 

چرا خرید هدایای تبلیغاتی 

امروزه تبلیغات بسیار پیچیده شده است. هر تبلیغی اثرگذار نیست. گاهی اوقات تبلیغات به ضد تبلیغ نیز تبدیل می‌شود. باید استراتژی مشخص و معینی را در خصوص تبلیغات به کار گرفت تا بتوان موثر و مفید واقع شد. هدایای تبلیغاتی یکی از شیوه‌های بسیار تاثیرگذار در تبلیغات است. اگر هدایای تبلیغاتی باتوجه به نیاز کاربر تهیه شود و کاربردی در زندگی او داشته باشد، بهتر می‌توان با کاربر تعامل و او را به مشتری وفادار تبدیل کرد. در نظر داشته باشید هدایای تبلیغاتی انقضای بلند مدت دارند و به صورت دراز مدت تبلیغات شما انجام میشود.

 

هدایای تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار

نقص بسیاری از تبلیغات عدم تعامل با مخاطب است. به همین دلیل است که برخی از مدیران، تبلیغات را هزینه می‌دانند تا سرمایه‌گذاری. در این مقاله می‌خواهیم 7 مدل از هدایای تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار را معرفی کنیم که با استفاده از آن‌ها می‌توانید اثرگذاری بیشتری بر مخاطبان خود داشته باشید.

1. خودکار و سررسید؛ ضروری‌ترین نیاز هر کاربر
خودکار تبلیغاتی و سررسید تبلیغاتی از قدیمی‌ترین هدایای تبلیغاتی هستند که هنوز اثربخشی زیادی دارند. خودکار نیاز هر کاربری است و به صورت روزانه مدام استفاده می‌شود. با تهیه خودکار و یا قلم نفیس می‌توانید مدت‌ها در ذهن کاربر خود ماندگار شوید.

از طرفی سررسید اگر با طراحی و ظاهر جذابی همراه باشد حتماً توسط کاربر به صورت طولانی مدت استفاده خواهد شد. با طراحی خلاقانه هدایای تبلیغاتی باید کاری کنید که کاربر مهمترین یادداشت‌هایش را در سررسید بنویسید. با خرید هدایای تبلیغاتی که همسو با ویژگی‌های شخصیتی مخاطبان‌تان باشد بهتر می‌توانید با او ارتباط بگیرید. اهمیت شناخت پرسونای مخاطب بسیار مهم است. از همین رو باید متناسب با پرسونای مخاطب‌تان هدایای تبلیغاتی را برای آن‌ها تهیه کنید که بیشترین اثربخشی را داشته باشد.

2. فلش مموری و پاوربانک تبلیغاتی
از جمله هدایای تبلیغاتی خارجی می‌توان به لوازم دیجیتال اشاره کرد. قیمت هدایای تبلیغاتی متفاوت است؛ از طرفی هر شرکت و برندی بودجه‌ی مشخصی برای خرید هدایای تبلیغاتی دارد. اگر نمایندگان شما بازو‌های فروش شما هستند، بهتر است که در هدایای نورورزی علاوه بر تقویم و سررسید برای نمایندگان خود، فلش مموری و پاوربانک تهیه کنید و حس خاصی به آن‌ها بدهید.

در دنیای دیجیتالی امروز، هر کدام از ما به پاوربانکی نیاز داریم تا مجدداً بتوانیم از تلفن‌های همراه‌مان استفاده کنیم. پاوربانک از جمله هدایای تبلیغاتی کاربردی بسیار بادوامی است که هر کاربری نیاز خاصی به آن دارد. از آنجایی که هم فلش مموری و هم پاوربانک طول عمر بالایی داشته و از طرفی بسیار برای هر کاربر مفید و کاربردی است، با این کار باعث می‌شوید که همیشه در یاد و خاطر نمایندگان و یا مشتریان وفادار خود باشید و تداعی شوید.

پاوربانک؛ کاربردی‌ترین لوازم جانبی دیجیتال برای کاربران


3. کیف چرم؛ هدایای تبلیغاتی برای مشتریان خاص
جنس چرم هدیه تبلیغاتی لوکس به شمار می‌رود؛ جنس چرم، جذاب، با دوام است و به ندرت لک بر می‌دارد و از هدایای تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار است. به همین دلیل بسیاری از افراد کیف اداری، کیف پول، کیف مدارک و… خود را با جنس چرم تهیه می‌کنند. طبق اصل پارتو 80 درصد خرید محصولات، توسط 20 درصد از مشتریان انجام می‌شود. اگر این اصل برای شما نیز درست است، پیشنهاد می‌کنیم که از کیف چرم برای هدایای تبلیغاتی خود استفاده کنید؛ جنس چرم، هم حس خوبی را به مخاطب می‌دهد و هم بسیار با دوام و کاربردی است.

4. ماگ و لیوان تبلیغاتی، پر مصرف‌ترین هدایای تبلیغاتی در جهان
هر شخصی به ماگ و لیوان نیاز دارد. ماگ و لیوان از هدایای تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار است؛ چراکه کاربر روزانه از ماگ و لیوان استفاده می‌کند. اگر می‌خواهید کاربر روزانه چند مرتبه به برند و محصولات شما فکر کند از پرمصرف‌ترین هدیه یعنی ماگ و لیوان استفاد کنید که هم قیمت مناسبی دارد و هم از بهینه‌ترین هدایای تبلیغاتی جدید محسوب می‌شود.

5. ساعت رومیزی، هدیه تبلیغاتی ماندگار
هر فردی نسبت به چیدمان وسایل میزاش حساسیت‌های خاصی دارد. اگر می‌خواهید روی میز مشتریان‌تان جایگاه خاصی داشته باشید باید ساعت رومیزی جذابی را برای او تدارک ببنید. هر فردی روزانه بیش از 10 بار ساعت را چک می‌کند بدون شک هنگام چک کردن ساعت لوگو و نام برند شما در ذهن مخاطب جا خوش می‌کند و ماندگار می‌شود. ساعت رومیزی نیز از قدیمی‌ترین هدایای تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار به شمار می‌آید که تاثیر بسیار زیادی در برندینگ دارد.

ساعت رومیزی نیز از قدیمی‌ترین هدایای تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار به شمار می‌آید

6. کتاب نفیس تبلیغاتی؛ لاکچری‌ترین هدیه تبلیغاتی
بدون شک کتاب نفیس تبلیغاتی یکی از جذاب‌ترین هدایای تبلیغاتی است. با تهیه کتاب نفیس تبلیغاتی که از بهترین هدایای تبلیغاتی لاکچری محسوب می‌شود، جایگاهی ماندگار در قفسه‌های کتابخانه مشتریان‌تان خواهید داشت. کتاب نفیس شامل کتب اشعار و مذهبی می‌شود. در این راستا باید همسو با علایق و سلایق کاربران‌تان اقدام به تهیه کتاب نفیس تبلیغاتی کنید. مثلاً اشعار فردوسی، حافظ و مولانا می‌تواند از بهترین گزینه‌ها برای کتاب نفیس تبلیغاتی باشد.

7. فلاسک و قمقمه تبلیغاتی؛ نیاز ضروری هر کاربر
اما هفتمین هدایای تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار در ایران فلاسک و قمقمه است. هر انسانی روزانه به 2 لیتر آب نیاز دارد. با تهیه فلاسک و قمقمه تبلیغاتی که برای هر کاربری به خصوص قشر جوان بسیار پرمصرف و کاربردی است، در تمام روز همراه مخاطبانتان باشید. پیشنهاد هدایای تبلیغاتی کاربردی بسیار زیادی است؛ برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق منو سایت توسعه دهندگان انواع هدایای تبلیغاتی دیگر را مشاهده کنید.

 

چرا چاپ و نشر توسعه دهندگان برای هدایای تبلیغاتی

1- ارائه یک بانک تولید کننده دائمی جدیدترین هدایای تبلیغاتی با اقلام متفاوت و قیمتهای مناسب، متناسب با بودجه شما

2- مشاوره دائمی برای تهیه و ساخت بانک هدایای تبلیغاتی خلاقانه که نیاز شما را برای دسترسی سریع در هر زمان فراهم سازد

3- ارزشیابی دائمی برای اثر بخشی هدایای تبلیغاتی خاص در شهرت و درآمد زایی و اهداف کوتاه مدت شما

4- تداوم در پیشنهاد دادن هدایای تبلیغاتی جدید جهت متخصصین شایسته اهل فن واحد بازرگانی

5- صرفه جویی بیش از 35% در هزینه های تبلیغات و اثر پذیری بیشتر در مدعوین شما

6- ارتقاء دائمی کیفیت و خدمات محصولات تبلیغاتی عرضه شده به عنوان هدیه تبلیغاتی

 

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

 

تلفن سفارش به صورت عمده : 09120558785
تلفن سفارش به صورت تک: 09120606601
دفتر آمل : مازندران.آمل.خیابان امام رضا (ع).رضوان 13. پلاک 5. ساختمان انتشارات توسعه دهندگان - تلفن: 01144443686

دفتر تهران : تهران.میدان فاطمی، جنب متروجهاد، کوچه غزالی، پلاک 12، طبقه1، واحد 1 - تلفن: 02122029268
ایمیل: etdbook@gmail.com

...لطفا کمی صبر کنید