IMG-LOGO
IMG-PRODUCT
IMG-PRODUCT

خرید لیوان کاغذی تبلیغاتی

۱,۰۰۰ تومان

خرید لیوان کاغذی تبلیغاتی انتخابی عالی برای استفاده در مراسم ها، جشن ها، سروریها و بسیاری مواقع دیگر است. این لیوان ها بسیار سبک و قابل حمل هستند و می توانند از آسیب و خرابی جلوگیری نمایند ، همچنین آنها در بسیاری از ماجراجویی ها در هوای آزاد مفید هستند. همچنین با کاهش تلفات بسیار مهم برای سالن های غذا برای صاحبان کسب و کار می باشد. علاوه بر این، خرید لیوان کاغذی تبلیغاتی یکی از گزینه های بسیار ارزان در مقایسه با کناره های سفید ، شیشه ای و پلاستیکی جهت تبلیغات برند شما هستند. با توجه به این دلایل، خریدن لیوان کاغذی یک گزینه عالی برای هر کسی است که به دنبال مقدار بیشتر از کارایی، قابل حمل بودن و هزینه کمتر جهت تبلیغات است.


حداقل تعداد سفارش این محصول 1000 عدد می باشد.

سفارش خرید لیوان کاغذی تبلیغاتی در تیراژ بالای 10000 عدد دارای 10% تخفیف بیشتر می باشد که شما می توانید به صورت پیش پرداخت سفارش خود را نهایی کنید.

درخواست خرید

جهت سفارش ابتدا ورود یا ثبت نام کنید
هشتگ ها
خرید هدایای تبلیغاتی ارزان خرید هدیه تبلیغاتی ارزان چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی چاپ لیوان کاغذی ارزان لیوان کاغذی اختصاصی لیوان کاغذی تبلیغاتی چاپ لیوان تبلیغاتی ارزان طراحی و چاپ لیوان تبلیغاتی چاپ خودکار تبلیغاتی ارزان طراحی و چاپ خودکار تبلیغاتی سفارش هدیه تبلیغاتی چاپ هدیه تبلیغاتی خرید هدیه تبلیغاتی چاپ هدایای تبلیغاتی خرید هدایای تبلیغاتی

عنوان های مرتبط

...لطفا کمی صبر کنید